ÖVRIGT / Diverse / Cigarettmunstycke 4126614
nr 412 6614
Cigarettmunstycke
14 k safirer, totalvikt 6, 2 g [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 maj 2006
550 kr
400 kr
500 kr